Pension Alois

Penzion Alois se rovněž nachází v malebné obci Pavlov u Mikulova a je pokračovatelem dobré tradice penzionu "U Floriánka", od kterého je vzdálen pouhých 80 metrů, což vytváří možnost rozšíření ubytovací kapacity, jakož i možnost vybrat si jiný styl ubytování. 
 

Penzion Alois slouží pro ubytování pro 15, po domluvě 20 osob je jednopodlažní atriová stavba selského typu s uzavřeným dvorem, doplněná stodolou a dvorním traktem. Výhodou uzavřeného dvora je to, že zde mohou volně pobíhat děti popř. pejsci... Ve dvorním traktu je rovněž možnost uschovat kola v uzavřené místnosti. 
 
Dispoziční řešení ubytování je zrealizováno tak, že každý pokoj, který je standartně vybaven, má své sociální zařízení. Počet lůžek v jednotlivých pokojích je následující:
V pokoji č.1 jsou dvě lůžka + dvě přistýlky, v pokoji č.2 jsou dvě lůžka, v pokoji č.3 je dočasně mimo provoz, v pokoji č.4 jsou dvě lůžka. Toto uskupení pokojů je vhodné jak pro přátele, kteří se znají, tak pro hosty, kteří chtějí mít soukromí.
Jiné dispoziční řešení má pokoj č.5 a 5A.Tento pokoj je dispozičně řešen tak,že v první části  jsou dvě lůžka se soc. zřízením a v druhé větší části ( přes uzavřené dveře),  jsou dvě lůžka s přistýlkou, což je ideální pro rodinu s dětmi nebo skupinu přátel nebo jako apartmá. Nově upravený, stylový třílůžkový pokoj je řešený jako apartmán, s vybavenou samostatnou kuchyňkou o
a koupelnou. Pokoj je orientoán do dvorního traktu, a tím poskytuje klidné ubytování.
V sezóně internet zdarma. Penzion Alois je rovněž vybaven kuchyňkou se zařízením: plynovým sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a kuchyňským nádobím. Vedle kuchyňky je společná místnost, ze které je možné přejít přes francouzské okno na terasu s posezením, odkud je krásný výhled na věž barokního kostela, zasvěceného sv. Barboře. Sedíte-li pod starými trámci v průjezdu domu, můžete při pití vína cítit génia locí a přitom mít krásnou vyhlídku na zříceninu hradu z počátku 13. století, zvaného Děvičky.

Cena ubytování: 470,- Kč/osoba/noc (včetně poplatku obci).Cenu je nejlépe konzultovat přes mobil 605 734 384605 734 384.V době svátků,prodloužených víkendů a v době konání akcí je cena pasantní.
Zvláštní pozornost upoutá venkovní uzavřený prostor s rustikálním starým  zdivem. (kámen + cihle). Zde nejvíce chutná víno domu.
 V případě zájmu ubytování se psem je nutno se informovat předem.
Mnozí návštěvníci oceňují dobrou polohu ve střední části obce, odkud je nádherný výhled nejen na novomlýnská jezera, ale i dál až k Bílým Karpatům. 
Pro doplnění služeb našim návštěvníkům je možnost zajištění jízdy na koni, pro děti jízdy na ponících. Pro skupinku osob je možnost v našem sklípku provést ochutnávku vín z našeho regionu.
Přeji všem návštěvníkům těchto stránek, aby měli možnost navštívit penzion Alois a ti, kteří již u nás byli, aby opět přijeli. Rádi Vás všechny přivítáme.

Aktuality

V této rubrice nejsou žádné články.

Anketa

Co vás nejvíce láká do kraje pod Pálavou?

Něco jiného 388 21%

Celkový počet hlasů: 1866